ساخت گلخانه خانگی

ساخت گلخانه خانگی

ساخت گلخانه خانگی

مشارکت در تولید و پرورش گیاهان زینتی

ما در زمینه تولید گیاهان زینتی از همه تولید کنندگان یا علاقه مندان به فعالیت در این حوزه حمایت و پشتیبانی فنی و مالی می کنیم؛مقیاس گلخانه یا دارا بودن یا نبودن فضای گلخانه ای از جانب شما اهمیتی ندارد چرا که با کمترین سرمایه در کوچکترین فضای در دسترس حتی روی بام منزل شما اقدام به ساخت گلخانه می کنیم و شیوه تولید را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا زیر نظر کارشناس ما تولید خود را آغاز کنید و در نهایت در مرحله فروش گیاهان باز هم همراه شما هستیم و حتی خرید گیاهان شما را تضمین می کنیم.

مجموعه گلوکس در نظر دارد در جهت توسعه مشاغل خانگی و اشتغال زایی در بخش های شهر و روستا  از تمام توان تولیدی ایران عزیز در زمینه تولید و پرورش گیاهان زینتی با روش های جدید و به روز دنیا استفاده کند.

گلوکس از تمام علاقه مندان به تولید گیاهان زینتی دعوت به عمل می آورد:

حتی اگر کمترین سرمایه و سطح زیر کشت را دارا می باشید نگران نباشید چون با دانش فنی کارشناسان گلوکس شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن صاحب اشتغال ثابت و امن با بازدهی سود بالا و سریع در هرمنطقه از ایران عزیزمون باشید پس می توانید خیلی سریع در بخش مشارکت با ما در فرم مربوطه اطلاعات خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم و طرح های توجیهی با توجه به پتانسیل تولیدی شما را به صورت کاملا رایگان دراختیارتون قرار دهیم.

اگر گلخانه ندارید نگران نباشید

ما کامل راهنماییتون می کنیم تا خیلی سریع تولید و درآمدزایی خود را آغاز کنید

برای ساخت گلخانه هم تیم فنی مهندسی گلوکس در کوتاهترین زمان ممکن گلخانه شما را درهرجای ایران که باشید و درهر مقیاس و متراژی بنا می کند.

در طول مراحل تولید نیز طبق مفاد قرارداد در خدمت شما هستیم و برای فروش محصول هم هیچ مشکلی ندارید چون ما در قرارداد اولیه حتی قیمت خرید تضمینی محصول تولیدی مشترکمون را قید کرده ایم.

بی صبرانه منتظر آشنایی با شما و کسب افتخار همکاری هستیم.ساخت گلخانه خانگی توسط گلوکس

تماس با ما
ارتباط با واتساپ