درباره ما

سخنی با شما عزیزان

 

تیم گلوکس پس از سالها تحصیل و کسب تخصص در رشته های مهندسی عمران ، کشاورزی ، معماری ، طراحی فضای سبز و گل آرایی و همچنین فعالیت و کسب تجربه های مکفی در حیطه های مختلف نظیر تولید و پرورش گیاهان زینتی ، طراحی و اجرای فضای سبز ، گل آرایی و نیز ساخت گلخانه های کوچک مقیاس تجاری در جهت پیشبرد توسعه مشاغل خانگی و کمک به امر اشتغال زایی برای مردم عزیزمون و نیز لزوم وجود یک سایت جامع برای مرتفع ساختن تمامی نیازهای علاقه مندان به گل و گیاه در سراسر ایران تصمیم گرفت تا در بستر فضای وب یک سری امکانات ویژه را برای شما عزیزان فراهم نماید.

 

فروش

مجموعه گلوکس در بخش فروش ، مرغوبترین و مقرون به صرفه ترین کالا را با حذف تمامی واسطه ها به مشتریان گرامی تقدیم می کند.

 

آموزش

در بخش آموزش نیز گلوکس برنامه جامعی دارد؛

تولید محتوای مناسب در قالب مقالات و ویدئوهای آموزشی و انتشار مجموعه های بسیار کاربردی به راحتی در اختیار مخاطب قرار می گیرد.در بخش آموزش های حضوری نیز به مانند ادوار گذشته اساتید مطرح گلوکس علم و تخصص خود را به اشتراک می گذارند.

 

خدمات

طراحی فضای سبز

ما در بخش طراحی فضای سبز بسیار متمایز از شرکت های فعال در این زمینه عمل می کند؛در اولین تماس از سوی کارفرما ، کارشناسان ما به صورت حضوری یا از طریق تماس تصویری و بازدید موقعیت اجرای پروژه تمامی مشاوره های لازم را به صورت کاملا رایگان خدمت  ایشان ارائه می دهند ، پس از بررسی شرایط موجود و درخواست کارفرما مراحل اندازه گیری ، نقشه برداری و طراحی به وسیله ی جدیدترین متدها و نرم افزارهای معماری روز دنیا انجام و پس از آماده شدن تصاویر سه بعدی و کلیپ مربوطه تقدیم می گردد.

تیم طراحی ما متشکل از کارشناسان کشاورزی گرایش گیاهان زینتی در منظر و مهندسی معماری می باشد که به صورت کاملا حرفه ای با توجه به اقلیم منطقه و سلایق ، جنسیت و رنج سنی افرادی که قرار است از فضای ایجاد شده بهره ببرند به صورت دقیق ، علمی و موشکافانه اقدام به طراحی و انتخاب گیاهان و نوع مبلمان می کنند.

با تفاهم و توافق حاصله بین گلوکس و کارفرما اجرای کار طبق قرارداد فی مابین شروع و پس از اتمام تحویل می گردد اما اینجا پایان کار نیست بلکه تیم پشتیبانی فضای سبز در مدت مورد نیاز همراه کارفرمای محترم هستند.

 

گل آرایی

در قسمت خدمات گل آرایی امکانت بسیار جذابی رو فراهم نموده ایم؛مرغوبترین گل ها به دست طراحان ما زینت بخش مناسبات و مراسم های لوکس شما می شود.

در این بخش حتی گل آرایی ماشین عروس هم در محل تعیین شده از جانب شما انجام می دهیم تا استرس و نگرانی های معمول را به حداقل برسانیم.

 

گیاه پزشکی

در بخش خدمات گیاه پزشکی ، شما به راحتی هر چه تمامتر نسبت به گذشته گیاهان خود را درمان میکنید فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند؛پس دیگر پاسخ همه سوالات مربوط به بیماری های گیاهی و اطلاع از شرایط و نحوه نگهداری گیاهان شما نزد ماست.

 

مشارکت در تولید و پرورش گیاهان زینتی

ما در زمینه تولید گیاهان زینتی از همه تولید کنندگان یا علاقه مندان به فعالیت در این حوزه حمایت و پشتیبانی فنی و مالی می کنیم؛مقیاس گلخانه یا دارا بودن یا نبودن فضای گلخانه ای از جانب شما اهمیتی ندارد چرا که با کمترین سرمایه در کوچکترین فضای در دسترس حتی روی بام منزل شما اقدام به ساخت گلخانه می کنیم و شیوه تولید را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا زیر نظر کارشناس ما تولید خود را آغاز کنید و در نهایت در مرحله فروش گیاهان باز هم همراه شما هستیم و حتی خرید گیاهان شما را تضمین می کنیم.

 

تماس با ما
ارتباط با واتساپ